Prodlužování řas

V ideálním světě by se pravděpodobně každá z nás ráda probudila upravená tak, jak se ukládala ke spánku. Pokud jste někdy snila o tom, že se probudíte s řasami srnečka Bambi, ale bez děsivých kruhů pod očima od neodlíčené řasenky, ne nepodobná pandě, toto je Vaše odpověď: prodloužené řasy.

Na Vaše jednotlivé přírodní řasy se aplikují řasy o něco silnější, delší, prostě výraznější, přesně podle Vašeho přání. Umělé řasy jsou vyrobené z hypoalergenního syntetického polymeru, který je lehký, pružný a lze ho různě tvarovat. Můžou být dokonce získávány i přírodní cestou, tedy ze srsti zvířat jako je norek, sobol nebo veverka. Každá z nás preferuje něco trošku jiného, proto je nabídka umělých řas opravdu široká. Je možné dosáhnout různých efektů, od přirozeně výrazného až po glamour extravagantní styl. Základ by se však vždy měl odvíjet od Vašeho tvaru očí a délky, hustoty a zakřivení Vašich řas.

Prodloužené řasy? Pro každého na míru!

Ideálním výsledkem prodloužení řas je přirozený, ale viditelný efekt, který lze jen velmi těžko rozlišit od Vašeho přirozeného vzhledu. Žádné slepené chuchvalečky, hezky jedna řasa vedle druhé.

Nejdříve si vyberete délku, v nabídce obvykle bývá 9-15 mm. Neboli přirozená délka až po "Kardashian" délku. Pak přichází na řadu zakřivení řasy, které by se ale mělo odvíjet od Vašeho přirozeného růstu. Samozřejmě i na dlouhé rovné řasy lze aplikovat dramatické zakřivení D, je ale nutné počítat s tím, že řasy nemusí mít tak dlouhou trvanlivost a aplikace umělých řas také nebude jedna z nejrychlejších.

Pokud se umělé řasy vyberou v souladu s Vaší délkou a tvarem, výrazně se ovlivní délka i trvanlivost aplikace.

Trvanlivost prodloužených řas

Mohou vydržet déle, než si myslíte. Je ale nutné dodržovat pár základních pravidel. Po aplikaci řas je dobré se prvních 24 hodin vyhnout kontaktu s vodou (slzami) a prvních 48 hodin kontaktu s párou. Hádky s přítelem či saunování prosím o chvíli odložit! Denně si řasy pročesávejte kartáčkem, aby se nezacuchaly, a oční okolí je nutné odličovat speciálním bezolejovým odličovadlem. Pokud budete trvat na používání řasenky, je nutné zvolit speciální řasenku určenou pro prodloužené řasy, protože jinak může dojít k narušení řasových spojů a tím k opadání prodloužených řas.

​S jakým materiálem pracujeme?

V našem salonu používáme vysoce kvalitní materiály dodávané firmou BL Lashes. Všechny výrobky mají Atesty ze zdravotnických ústavů a splňují zdravotní nezávadnost. Nejvýznamnější výrobce produktů k prodlužování řas je korejská firma BL Lashes (původně Blink Lashes), která od roku 2003 řasy vyrábí a na českém trhu se objevuje od roku 2009-2010. Vyrábí řasy, které jsou vzhledem i tvarem totožné s přírodními řasami, jsou lehké a pružné a přírodní řasu téměř nezatěžují.