Přístojová kosmetika

ZONER - AntiAge Trilogy

Italská firma Panestetic vyvinula přístroj, který v sobě kombinuje tři velmi efektivní anti-aging ošetření. Biostimulace působí proti povadlé kůži. Radiofrekvence stimuluje produkci kolagenu, tím redukuje známky stárnutí a atonii na tváři i těle. Mezoporace pak dodává látky do nižších vrstev pokožky. Při jednom kosmetickém ošetření je možné provést všechny tři procedury najednou nebo si můžete vybrat jen některou.

Jak vypadá kosmetické ošetření?

Na všechny ošetřované plochy se nanese výrazná vrstva vodivého krému. Nejčastěji klientky preferují obličej, krk a dekolt. Je možné se věnovat i jiným částem těla, například bříšku nebo stehnům. Odpovídající přístrojovou hlavicí se provádí masáž. Dochází k zahřívání pokožky do hloubky a tím se stimulují firoblasty zodpovědné za produkci kolagenu a elastinu.


Výsledkem přístrojového ošetření Zoner je hladší a pevnější pokožka, redukce jemných linek a vrásek a vylepšení kožní struktury.


Ošetření Panestetic ZONER je automaticky zahrnuto v ceně kompletního kosmetického ošetření nad 1.200,- Kč.

Diamantová mikrodermabraze

Diamantová mikrodermabraze je metoda, která funguje na principu mechanického peelingu. Odstraňuje povrchovou vrstvu odumřelých buněk pomocí jemných diamantových nástavců. Obrušováním vrchní části kůže se pleť vyčistí a projasní. Výsledkem je pak vyhlazení jemných vrásek, odstranění jizviček po akné či sjednocený tón pleti. Metoda je naprosto šetrná, bezpečná a bezbolestná. Výsledky jsou jasně viditelné již po prvním ošetření.

Diamantová mikrodermabraze je automaticky zahrnuta v ceně kompletního kosmetického ošetření nad 800,- Kč.

Ultrazvuková špachtle

Ultrazvuková špachtle značky Panestetic, kterou v našem salonu používáme, je vysoce účinný a kvalitní přístroj vyrobený v Itálii. S pomocí ultrazvukových vln se póry otevírají, dochází ke stimulaci krevního oběhu a odstranění odumřelých buněk.


Výhody kosmetického ošetření ultrazvukovou špachtlí


  • intenzivně čistí pleť do hloubky (vyčistí až 80% pórů bez zarudnutí pleti)

  • odstraňuje přebytečný maz a černé tečky, zjemňuje póry

  • pomáhá redukovat jizvičky po akné a drobné mimické vrásky

  • likviduje choroboplodné bakterie a mikroorganismy

  • zapracovává aktivní látky sér a gelových masek


Pravidelné čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle zlepšuje stav pleti, zvyšuje schopnost regenerace pleti a napomáhá k zajištění správné hydratace.

Čištění ultrazvukovou špachtlí je v ceně každého kosmetického ošetření.