Lymfodrenáže

Přístrojová lymfodrenáž

Lymfodrenáž je podtlaková masáž, která má vliv na detoxikaci organismu, odstranění celulitidy a otoků, zpevňování podkožního vaziva a zjemnění jizev. Tato technika se široce využívá při estetickém ošetření, při řešení obtíží se zadržováním vody, případně otoky. Lymfodrainer je moderní aplikací této techniky, přístroj je vybaven třemi tryskami, které mohou působit na všechny části těla. Pomocí nastavitelného dekompresního systému dokáže Lymfodrainer vynaložit jemně trvalý nebo rytmický podtlak na kůži, který vede k drenážnímu efektu a s tím souvisejícím dalším pozoruhodným výsledkům.

Manuální lymfodrenáž

Trápí Vás únava?
Máte sníženou imunitu?
Dochází u Vás k pomalé regeneraci po sportu?
Trpíte celulitidou nebo nepříjemnými otoky?

Přijďte vyzkoušt manuální lymfodrenáž!

Jedná se o speciální jemnou másážní techniku ovlivňující lymfatický systém.

Mezi léčebné indikace patří žilní a lymfatické otoky, prevence a úprava žilní insuficience nebo regenerace a zvyšování imunity organismu či zlepšení metabolismu.

Odstraňuje celulitidu

Zeštíhluje a zmenšuje obvod stehen a nohou

Zlepšuje vzhled pokožky celého těla, omlazuje pokožku

Zpevňuje podkoží, dochází k redukci objemu těla

Modeluje postavu


Podzim? Ideální doba pro lymfodrenáž!

Právě nastávé ideální možnost připravit svůj organismus na příchod sychravého počasí a období chřipek a nachlazení. Výsledky je možné pozorovat téměř okamžitě. Velmi pravděpodobně budete po první manuální seanci pociťovat více energie a chuti do každodenních aktivit. Postupně budou mizet případné otoky a dojde i na zmírnění celulitidy a celkovému zeštíhlení. Posílení imunity a zrychlení metabolismu, a tím i rychlejší spalování tuků, je jen další z účinků, které tato technika nabízí.