Odpověď na problematiku stárnutí

20.11.2018

Dříve nebo později se každá z nás při pohledu do zrcadla pozastaví nad jemnými vráskami u očí, na čele nebo nad horním rtem. Někdo může vidět řešení v chirurgickém zákroku, někdo v chemickém peelingu. Pokud se děsíte všech těchto radikálnějších variant, existuje neinvazivní a hlavně velmi příjemné kosmetické ošetření.

Italská firma Panestetic vyvinula přístroj, který v sobě kombinuje tři velmi efektivní anti-aging ošetření. Biostimulace působí proti povadlé kůži. Radiofrekvence stimuluje produkci kolagenu, tím redukuje známky stárnutí a atonii na tváři i těle. Mezoporace pak dodává látky do nižších vrstev pokožky. Při jednom kosmetickém ošetření je možné provést všechny tři procedury najednou nebo si můžete vybrat jen některou.

Jak vypadá kosmetické ošetření?

Na všechny ošetřované plochy se nanese výrazná vrstva vodivého krému. Nejčastěji klientky preferují obličej, krk a dekolt. Je možné se věnovat i jiným částem těla, například bříšku nebo stehnům. Odpovídající přístrojovou hlavicí se provádí masáž. Dochází k zahřívání pokožky do hloubky a tím se stimulují firoblasty zodpovědné za produkci kolagenu a elastinu.

Výsledkem přístrojového ošetření Zoner je hladší a pevnější pokožka, redukce jemných linek a vrásek a vylepšení kožní struktury.