Nová řada Aqua Sense 

06.11.2018

Hladáte dokonalou hydratací pro všechna roční období? Nová kosmetická řada od značky Alissa Beauté se zaměřuje na celoroční řešení tohoto problému. Linie Aqua Sense poskytuje dokonalou hydrataci pro všechny typy pleti, všechny věkové kategorie a během všech ročních období. Hlavním cílem této řady je udržení hydratace a prodloužení mladistvého vzhledu.


Juicy Hydratační krém

Hydratační krém s UV ochranou, pracuje preventivně proti dehydrataci. Obsahuje výtažky z granátového jablka, který působí jako silný antioxidant, který rozjasňuje pleť a zpomaluje proces stárnutí. Díky jemné struktuře se krásně vstřebává a je ideální jako denní krém.


Hydragen Výživný krém

Krém s extra silnou hydratací a výživou. Obsahuje Aquaxyl, který poskytuje hydrataci napříč všemi vrstvami pokožky a kyselinu hyaluronovou, posilující kožní bariéru. Hutnější struktura, která je ideální pro noční krémy.


Oxygen okysličující maska

Jeden z nejoblíbenějších produktů nové řady. Gelová struktura se na vzduchu mění na jemné bublinky, na pleti cítíte, jak produkt pracuje. Maska doplňuje vodní rezervoár ve všech vrstvách pleti díky výtažkům z opuncie. Tento kaktus má pozoruhodnou schopnost zvýšit hydrataci až od 35% a zároveň ji v pleti i udržet.


Důvody k hydrataci v létě:


sluneční záření

mořská a chlorovaná voda

pocení

horký vzduch


Důvody pro hydrataci v zimě:

smog

suchý vzduch ve vytopených místnostech

nedostatečný pitný režim

prudké teplotní změny

horké koupele