Kosmetické ošetření do 30 minut

26.10.2018

Nestíháte? Přesto zkuste alespoň na chvilku vypnout a věnovat se sami sobě. Teď, když se blíží nejhektičtější období roku, určitě si zasloužíte alespoň drobné potěšení. Možná zkrácená verze kosmetického ošetření je přesně to, co právě potřebujete. Za půl hodiny je možné s pletí provést neuvěřitelnou proměnu. Pravda, přijdete o navýsost příjemnou relaxaci, ale přesto budete odcházet s výtečným pocitem čisté a projasněné pleti.

Máte možnost zvolit Čistící rituál, který je určen především pro mastnější a lehce aknózní pleť. Díky koncentrovaným ampulím obsahujícím zinek a výtažky z irisu dochází k omezení tvorby mazu. Póry se krásně zatáhnou a případné zarudnutí viditelně vybledne.

Máte-li pleť povadlou a dehydrovanou, určitě oceníte Hydratační a rozjasňující rituál. Na konci tohoto ošetření uvidíte sjednocený tón pleti, celkové projasnění pokožky a redukci drobných mimických vrásek.

Expresní ošetření sice nenahradí pravidelnou kosmetickou péči, ale určitě vypomůže v situacích, kdy potřebujete rychle pořešit stav své pokožky. Za příznivou cenu a minimálních časových nárocích dosáhnete na neuvěřitelné a okamžité výsledky.

Tento typ kosmetického ošetření respektuje nedostatek času a zároveň umožňuje dosažení maximálních výsledků. Vyzkoušejte i vy Čistící rituál nebo Hydratační & Rozjasňující ošetření.

Minimální doba ošetření s maximálním výsledkem!

Cena: 450,- Kč