Kosmetické ošetření

Jakou kosmetiku používáme?

Nově pro Vás v našem salonu nabízíme ošetření francouzskou kosmetikou Académie Scientifique de Beauté. Přijďte vyzkoušet francouzskou noblesu za zaváděcí ceny.

Rodinná firma ASB s dlouholetou tradicí byla založena v Paříží už v roce 1890. V současné domě má Académie zastoupení téměř v 70 zemích světa a od roku 2014 také v České republice.

Académie má své vlastní výzkumné týmy, laboratoře a také výrobu přímo v Paříži. Společnost ASB v čele se svým týmem odborníků připravila řadu produktů vyrobené z rostlin, které pocházejí přímo z Francie. Pro všechny produkty je typická vysoká koncentrace aktivních složek.

V neposlední řadě také přinášejí dermokosmetiku pro použití v kosmetických salonech. Máte tak možnost vyzkoušet například ošetření chemickým peelingem bez nutnosti návštěvy u lékaře.


...pro ty, kteří to myslí s krásou vážně.

Alissa Beauté je italská značka profesionální pleťové a tělové dermo-kosmetiky. Kosmetické produkty Alissa Beauté využívají zcela jedinečných přírodních látek, jako jsou extrakty z exotického ovoce, mořských řas a blahodárných bylin. Neobsahují parabeny, sulfáty, barviva, minerální oleje ani další látky zatěžující organismus a životní prostředí. Jedná se o kosmetické řady bez běžných alergenů, vysoce zaměřené na aktivní přísady s účinnými látkami.

Kompletní kosmetická péče

Součástí každého kosmetického ošetření je:

  1. Odlíčení
  2. Povrchové čištění
  3. Úprava a barvení obočí
  4. Barvení řas
  5. Hluboké čištění pleti (mechanické i přístrojové)
  6. Peeling
  7. Aplikace aktivní látky (sérum)
  8. Pleťová maska

Kompletní kosmetické ošetření se provádí podle aktuálního stavu pleti po dohodě s Vámi. Někdy je potřeba klást zvýšenou pozornost na hluboké čištění pleti, jindy se můžeme zaměřit na zmírnění příznaků stárnutí pomocí masáže. Každé Vaše ošetření tedy může vypadat trochu jinak, ale vždy je sestaveno na míru Vaší aktuální potřebě.