Kosmetická péče Alissa Beauté

...pro ty, kteří to myslí s krásou vážně.

Alissa Beauté je italská značka profesionální pleťové a tělové dermo-kosmetiky. Kosmetické produkty Alissa Beauté využívají zcela jedinečných přírodních látek, jako jsou extrakty z exotického ovoce, mořských řas a blahodárných bylin. Neobsahují parabeny, sulfáty, barviva, minerální oleje ani další látky zatěžující organismus a životní prostředí. Jedná se o kosmetické řady bez běžných alergenů, vysoce zaměřené na aktivní přísady s účinnými látkami.Řada HYDRA O2 INTENSE

pro suchou a dehydrovanou pleť

Jedá se o řadu, která byla vyvinuto podle nejnovějších vědeckých výzkumů pro zářivou, mlaději vypadající pleť. Doporučuje se pro unavenou, dehydrovanou, smíšenou nebo citlivou pleť, pro ty, kteří byli vystaveni slunci, smogu, znečištění vzduchu a kouři.

Řada ANTI-AGEING

pro zralou pleť

Řada ideální pro ženy 40+, které touží zachovat krásnou a mladistvou pleť, navzdory hormonálním změnám, během kterých dochází k velké ztrátě pevnosti, pružnosti a objemu. Obsahuje sójový fytoestrogen, který je podobný ženskému hormonu estrgonu. Stimuluje pleť k produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové.

Řada LIFT AGE

pro pleť se známkami stárnutí

Působí na přirozené stárnutí, ale i na stárnutí způsobené stresem, kouřením, nespavostí, které zanechávají na pleti nežádoucí účinky. Doporučuje se pro všechny typy  pleti, která vykazuje povadlost, známky stárnutí jako dehydrataci, hrubost a tvorbu vrásek.Řada WHITENING

pro pleť s tvorbou pigmentových skvrn a jizvami po akné

Jedná se o silnou omlazovací péči, která provádí na pleti exfoliaci velmi šetrným, ale efektivním způsobem. Viditelně působí na barevně nejednotnou pleť, pigmentové skvrny, jizvy po akné a vrásky. Vhodná pro stárnoucí, hrubou, smíšenou, mastnou, aknózní, matnou a šupinatou pleť.